1. W obecnym czasie rygorystycznie przestrzegamy limitu 65-ciu osób obecnych w świątyni w trakcie liturgii, za co przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.
  2. W czwartek, 15 kwietnia, godz. 18.30, konferencję Czyżby to, co dawne minęło bezpowrotnie? Zachwyceni tym co dawne. Osoby św. Kaludiusza oraz o. Drużbickego wygłosi o. Marek Wójtowicz SJ. Spotkanie przygotowuje do czerwcowych obchodów wraz z całym Episkopatem Polski, 100-lecia poświęcenia Polski Sercu Bożemu.
  3. W zakrystii dostępna prasa religijna, kwietniowy biuletyn Apostolstwa Modlitwy Modlitwa i służba. Polecamy tygodnik Idziemy pod redakcją ks. Henryka Zielińskiego.
  4. Zachęcamy do zdrapki z Duchem, ‚siostry‘ zdrapki wielkopostnej, na wszystkie poszczególne dni od Zmartwychwstania Pańskiego do Zesłania Ducha Świętego. To zachęta do codziennych praktyk dla ducha, ciała oraz relacji z bliskimi i bliźnimi. Dopomoże uczynić okres wielkanocny równie owocny jak czas wielkiego postu. Dochód ze zdrapki przeznaczamy na remont wieży bazyliki.
  5. Nabożeństwa sprawowane w Bazylice transmitujemy codzienne na stronie: YouTube Bazylika Serca Jezusa.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone bezpośrednio na tacę oraz z pomocą przelewów internetowych.
  7. Bezpłatne Jezuickie Liceum Kostka na Kozłówce, zaprasza na wirtualny Dzień Otwarty – w internecie, 16 kwietnia, piątek, początek godz. 16.30. Szczegóły na plakacie oraz stronie: kostka.edu.pl  .

Błogosławionej Niedzieli!

W świątyni prosimy zakrywać nos oraz usta

Skip to content